Ulaş Tuna Astepe boyu, yeni dizisi, sevgilisi, kaç yaşında

Ulaş Tuna Astepe boyu

Ulaş Tuna Astepe, bir kadını savunurken talihsizlikleri seven ve savunan karakteri Tahir ile ünlü bir Türk oyuncu.

Sevgilisi, yaşı, kilosu, boyu, dini, milliyeti, sırları, yaşam öyküsü, sanat kariyerinin başlangıcı ve katıldığı en önemli eserler hakkında hayatı ve diğer bilgileri size eksiksiz bir rapor sunuyoruz. onun resimlerinden oluşan bir koleksiyon.

Ulaş Tuna Astepe Hakkında Bilgi Doğum tarihi: 5 Eylül 1988, AD
2018 yaşı: 30 yıl
Doğum yeri: Türkiye – İzmit
Yükseklik: 180 cm
Ağırlık: 80 kg
Astrolojik İşaret: Bakire
Uyruğu: Türk
Müslüman din
Saç rengi: kahverengi
Göz rengi: açık kahverengi
Hobiler: bisiklet sürmek. Ve müzik
Akademik ve eğitsel nitelik: Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu
Ulaş Tuna Astepe ve Karısı: Evlenmemiş
Eski kız arkadaşı: Oiko Krayel

Ulaş Tuna Astepe Instagram Facebook

Ulaş Tuna Astepe kimdir? Çok tanınmış ve yetenekli bir Türk oyuncu. 1988 yılında İzmit şehrinde doğdu. Astrolojik burç Başak burcudur. İlkokuluna kadar İzmit’te büyüdü ve doğdu. Daha sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşti ve liseyi bitirdi. 2008 yılında oyunculuğa başladı, Mimar Sinan Üniversitesi’nden mezun oldu ve Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tiyatro eğitimi aldı. Oyuncu Uiko Karayal ile bir ilişkiydi ama uzun süredir ayrıldılar ve şu anda bekar.

Ulaş Tuna Astepe’nin ilk oyunculuğu 2008 yılında sanat hayatına başlayan Osmanlı Cumhuriyeti dizisinin bazı oyunlarında rol aldı. Dizi, 2008 yılında kostüm asistanı olarak Türk kanallarına çıktı. İşinde kendini kanıtladı. Asıl sanatsal çalışma Kaddai dizisi sırasında başladı. Rol, sanatçı Kınan Amirzalıoğlu’nun mutlak şampiyonluğuna karşı ikinci oldu. Küçük bir rol olmasına rağmen, büyük bir roldü. Al-Qabaday (Türkçe: Karadayi) 3 bölümlük bir Türk suç ve sosyal dram dizisidir. Arapça Dublajlı. Katar TV’de gösterildi.

Dizinin olayları, Türkiye’nin savaş çıkmazından çıkmaya başladığı bir döneme odaklanıyor. Ve özellikle 1970 yılında, dizinin Türk vatandaşının o dönemdeki gerçekliğini anlattığı bir yıl. Sadece dizi değil, sinemada da çalıştı. 2016 yılında Körfez filminde rol aldı. Glass Papers dahil olmak üzere tiyatro yapımlarına katıldı.

Ulaş Tuna Astepe dizisi çalışmaları 2017 yılında “Dream” dizisinin uzunluğuna katılan en önemli dizi ve dizide ikinci rol olmasına rağmen çok güçlü bir rol oynamıştı. Bölümler hızla sona erdi, ancak seyirci kötülük rolünden etkilendi. “Düş” serisinin bölümleri olan “Düş” serisinin hikayesi, fakir bir aileden gelen mütevazı bir kızın hikayesini anlatıyor. Tou, dizinin kahramanı Elif’i hayal eder. Ve dizide yaşanan olaylar hızlanıyor ve Elif, Bolot Giray karakterinde karşımıza çıkan Türk oyuncu Jehun’un canlandırdığı kahraman karakteriyle tanışıyor. Textel’in en zengin konutlarının varisidir.

Elif ile Bulot arasındaki güzel aşk hikayesi başladığında olaylar devam eder. Ve aralarında birbirlerine yakın olmalarını sağlayan duygusal bir ilişki doğar. Ancak zor sorunlarla boğuşmakta zorlanırlar. Bu zor sıkıntılar sırasında Elif’in üvey annesi onu kendisinden büyük bir adamla evlendirmeye çalışır. Dizinin bölümleri köklerini ortaya koyuyor. Üvey annesinin istediği adam kim? İnsanlar aradıklarını, geçmişlerini ve kendileriyle ilgili mevcut tüm bilgileri arıyorlar. Dizinin ilk mutlak şampiyonluğu (Tell Them, Ey Black Sea) 2018 yılında gösterildi.

Dizide Taher söyle onlara ey Karadeniz Türk kanalı ATV’de (Tahir) rolünde. Dizi, Türkiye ve Arap ülkelerinde başarı ve yüksek izlenme sayısına ulaştı. Oyuncu Olash, Trabzon doğumlu Taher rolünde. Kocasını dövdüğü için bir ruhu kocasından korumaya çalıştı. Dizi, ilk bölümlerinden bu yana izleyicileri büyük ölçüde cezbetti. Aynı yıl gösterime giren dizinin lideri oldu ve daha önceki yıllarda tüm dizilerden önce gelen Artegral Diriliş dizisini bile geride bırakarak izlenme oranı en yüksek oldu.

Bu dizinin hikayesi, babanın 16 yaşındaki kızı Nefs’i onunla evlenen, onu sekiz yıldan fazla bir süredir hapse atan ve işkence eden zengin bir adama sattığı andan itibaren başlıyor. İşkencenin renkleri, onu her an bu sıkıca kapatılmış hapishaneden kaçmaya davet eden şeyi ölçüyordu. Bu hayduttan “Fidat Sayyar” hapis cezasını kolaylaştıran “Yiğit” adında bir çocuk doğurdu. Hatta bir gün kocası arkadaşlarını işe davet etti ve onlar Karadeniz köylülerdi.

İçlerinden “Taher” adlı biri, ellerinde bazı morluklar fark etti ve Vidat’ı Taher’e görünce karısıyla birlikte yukarı çıkıp parmaklarını kırdı. Sonra Taher’in arabasının bagajında ​​olmak ve Taher’in onu korumaya çalıştığı bu hapishaneden kurtulmak için kaçtı, böylece kendisi ve çocuğu, Vedat’ın çılgınlığı ve onun girişiminin ortasında geri dönmesinler. Onu birkaç kez geri getir ve bu, Açıkla O Karadeniz dizisinin hikayesinin bir parçası.

Dizi

Söyle onlara, Ey Karadeniz 2018
Osmanlı Cumhuriyeti, 2008
2012 yılında Alqaddai serisi
Anneler ve anneler 2015
Dream 2017
Abad Abi 2013

Oynar

Cam kağıtlar 2012’de gösterime giriyor
Bilim oyunu

filmler

Kısa film Fish Pond, 2015
Kısa film Kurbanlar 2013
Film Topluluğu 2010
Gulf Film 2016.