Engin Altan Düzyatan eşi , yeni dizisi, kaç yaşında

by

in

Engin Altan Düzyatan hakkında bilgiler, yaşı, boyu, kilosu, katıldığı en önemli eserler hakkında bilgiler, dini, uyruğu ve eşi, kişisel hayatı ile ilgili diğer bilgiler, oyunculuk kariyerinin başlangıcı, sosyal ağ siteleri ve yeni bir fotoğraf koleksiyonu.

Engin Altan Düzyatan hakkında kişisel bilgiler

Doğum Tarihi: 26 Temmuz 1979
Yaşadığı Yer: İzmir – Türkiye
Kaç yaşında: 39 yaşında
Yükseklik: 185
Ağırlık: 80 kg
Uyruğu: Türkiye
Müslüman din
Akademik yeterlilik: 9 Elom Üniversitesi’nden mezun oldu
Saç rengi: kahverengi
Göz rengi: siyah
Erkekler: Emir Aras Düzyatan
Ebeveynler: Hülya Kushit, Mevlan Düzyatan, Gülşen Düzyatan
Instagram: Engin Altan Düzyatan
Facebook: https: \ facebook.com Engin Altan Düzyatan
Heyecan: https: \ twitter. Engin Altan Düzyatan

 


Engin Altan Düzyatan, 26 Temmuz 1979 İzmir doğumludur. Arnavut asıllıdır ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine lisede başlayan Engin, ardından 9 Eylül Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi almaya başladı. Ardından oyunculuk kariyerine başlamak için İstanbul’a taşındı.

1997 yılında oyunculuk kariyerine başlamış bir Türk oyuncudur. Başlıca rollerinden biri Diriliş Artegral dizisinde Ertuğrul karakterini canlandırmasıdır. İşine 2001 yılında İstanbul Üniversitesi’nde başladı. Yüksek lisansını Bahreyn Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde tamamladı. DOT ile Merkur tiyatro yarışında Kenter ve Kürklü ile Karenina tiyatro koşusunda oynadı.
Engin Altan Düzyatan ve eşi

2008 yılında Özge Özpirinçci ile evlendi, ancak çift 2013 Ekim ayında boşandı. 2014 yılında model / oyuncu Neslisa Dositan ile evlendi. Ocak 2016’da eşi bir erkek çocuk doğurdu ve ona Aras adını verdi. Ve Ağustos 2018’de Alara doğum yaptı.

Oyunculuk çalışmaları

Türk oyuncu Engin Altan Düzyatan, Arap ve yabancı ülkelerde büyük üne kavuşan ünlü Türk dizisi Artegral Diriliş’de Müslüman kahraman Erturul bin Süleyman Şahat rolünü canlandırmasının ardından ünlendi. Kahraman Artgrel’in Osmanlı devletini ilk beşiğinde inşa etmedeki rolünü somutlaştıran tarihi bir dizi ve bir çok Artegral Diriliş dizisinde farklı rollerde oynayan oyuncular arıyor.

Ayrıca Most Prod’un yapımcılığını üstlendiği ve Lorak Erler’in yönettiği mermi dizisi ile de ünlüdür. Eserlerinin en ünlüleri arasında Karam Derain’in yazdığı ve en ünlü eserlerinden biri olan “Vatanseverimsin” dizisi Fox kanalında gösterilecek. Başrol dizisinde gerçek bir hayat hikayesinden esinlenecek, Orhan isimli savcı Leila isimli bir kıza aşık olacak ve ülkenin dönemsel koşulları ve zorlukları anlatılacak.

Orhan Curshon rolünü canlandıracak Engin Altan’ın iki farklı ve zıt tarafı var. Sabahleyin, karmaşık ve gizemli davalarla ilgilenen bir ortağı olan sadık bir savcıdır. Pek çoğunun çözemediği, onu karanlık tarafına çeken ve dahil olmasına neden olan ve akşamları onu kanun kaçakları için bir ceza haline getiren siyah bir mafyanın lideri olarak geziniyor.

Suç dizisini de sundu ve dizi mutlu bir hayatı olan bir kişinin hikayesini anlatıyor. Sevdiği bir kadınla evli, mutlu bir ailesi, istikrarlı bir işi var ve hayat dolu bir çocuğu var. Ve bir gün bu kişi uyanır ve dünyasını baş aşağı görür. Bir cinayeti keşfettiği ve o andan itibaren hayatının değiştiği ve geleceğe yönelik her iyimserliğin imkansız bir hayal haline geldiği yer. Ve hayatına devam edebilmesi için bir cinayeti çözmesi gerekli hale gelir. Ve suçlu bulunmazsa, hayatı tam bir cehennem olacak. Başrol oyuncuları Zehra Kaya rolünde Nurgül Yeşilçay – Yılmaz Seyhan rolünde Engin Altan Düzyatan.

Uğur Polat Aslan Kocatepe – Sükran Ovali Umay Abali – Ahmet Mümtaz Taylan Tahir Borova – Goncagül Sunar Meryem Borova rolünde. Ve 2012’de son anlamına gelen Geçmişin Gizemi (Türkçe: Oğul) dizisini sundu. Ocak 2012’de başlayıp 25 Haziran 2012’de sona eren bir Türk televizyon dizisidir. MBC 4’te Suriyeli Arap seslendirmesinde gösterilen dizinin hikayesi, bir karı koca aşkından sonra evlenen bir kadının aşkını konu almaktadır. aralarındaki büyük aşk hikayesi. Daha sonra karısı, kocasının bir uçak kazası sonucu öldüğüne şaşırır, ancak kocasının öldüğüne inanmaz, bu yüzden onu aramaya başlar. Kahramanı Egit Özinir Selim ve Neher Erdoğan, Aileen ve Arkan, Ali ve Berak Tüzünaç, Alef ve Engin Altan Düzyatan Halil olarak.

Anadolu Kartalları’na da katıldı

2011 yılında yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Engin Altan, Özge Özpernice ve Çatay Olsoy’un paylaştığı, MBC kanalında yer alan “Memleketin Gökyüzünde” adlı dublaj programı Anadolu Kartalları, memleket göklerinde. Dizi, beş çocuğun ve bir başkasının ona ulaşabileceğinden daha yükseğe uçup uçma hayalinin öyküsünü anlatıyor, o rüya ile birlikte büyümüşler, Havacılık Akademisi’ne katılana kadar, hayat onları ayırıp dertlerini, vatan görevi ile “Anadolu Kartalları” unvanını yeniden bir araya getirdi.

“Vatan Gökyüzünde”, Türkiye tarihinde devletin ön onayından sonra sinemada izin verilen uçmanın sınırlarını aşan ilk filmdir … “Vatan Gökyüzünde” filmlerinden biridir. Almanya, Hollanda, Belçika ve Avustralya gibi birçok yabancı ülkede gösterildiği gibi Türkiye’de son on yılın en çok hasılat yapan filmleri büyük başarılar elde etti. Los Angeles Film Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu Kazandığı Ödüller.

Engin Altan TV dizisi

Rohsar (1997)
Bizim Otel 2001
General Yeditepe İstanbul 2001
Cushum Benim (2002)
General En Son Babalar Duyar 2002
Mohorlu Güler (2003)
Sultan Piramidi (2003)
Alacakaranlık 2003
Kampuşistan (2003)
Mühür Bustan (2004)
Azize 2004
Kadian Herr Zaman Hackeder (2005)
Bellali Baldes (2005)
Sella (2006)
Kızlar Yordano (2006)
2007 Sevgili Dünürüm
2008 Caesarten Far Mae Asca – Dantel
Bir Bulut Olsam-Kabale Charashi (2009)
Sen Yuva (2010)
Geçmişin Gizemi (2012)
Yul Airme (2012)
Senette (2014)
Anadolu Kartalları (2014)
Diriliş Ertuğrul (2014)
Kurşun (2019)
filmler

Two Dogs Zamani (2004)
Bizan Kadnarı (2005)
Senette (2007)
Sean Jessidi (2008)
Maisonia (2009)
Romantik çizgi roman (2009)
2010 Bir Avok Deniz – New York’ta Beş Minare
Anadolu Kartalları (2011)
2012 Bo Son Olson – Aziz Issa
General Max Maceraları: Krallığın Doğuşu 2012) – voice (Türkçe
Max Maceraları: Krallığa Yolculuk 2013) – Ses (Türkçe)
General Bu İşte Bir Yalnızlık Var 2013
2013 – Romantik Komedi: Bacarlida Vida (2013)
General Ve Panayır Köyden Gider 2015
Genel Özgürlüğün Sesi 2017 – Ses (Türkçe)