Ruzgar Aksoy Series

Rüzgar Aksoy Din, Aşk, Yaş, Dizi Bilgileri ve Biyografi

by

in

Rüzgar Aksoy, dini, yaşı, doğum yeri, doğum tarihi, sanatsal başlangıcı, milliyeti, medeni durumu, boyu, kilosu, akademik nitelikleri, Kör Aşk dizisinde Tarık rolünü canlandırdı. hikayesi, eserleri, fotoğraf albümü, astrolojik burcu, saçının rengi, göz rengi, Arapça adı, Türkçe adı, bunların hepsini size Türk sanatçı hakkında tam ve ayrıntılı bir raporda göstereceğiz. Rüzgar Aksoy.

Rüzgar Aksoy kimdir?

Milliyet: Türk.
İslam dini.
Doğum tarihi: 5 Ocak 1981.
Doğum yeri: İstanbul – Türkiye.
Yaş: 39 yaşındayım.
Ağırlık: 80 kg.
Yükseklik: 183 cm.
Medeni Durum: Evlenmemiş.
İlk sanatsal çıkışı: 2010.
Astrolojik İşaret: Oğlak.
Göz rengi: kahverengi.
Saç rengi: siyah.
Akademik yeterlilik: Haliç Üniversitesi’nden mezun

Rüzgar Aksoy Biyografi

Rüzgar Aksoy, 39 yaşında Oğlak burcunda doğmuş bir Türk oyuncu. İstanbul, Türkiye’de doğdu, Ocak 1981’in beşinci gününde lise öğrenimini bitirdikten sonra Haliç Üniversitesi’ne başvurdu ve o üniversiteden mezun olduktan sonra bir dünya sanatına ve oyunculuğuna gitti ve aslında ilk 2010 deneyimi oldukça başarılıydı, bu da birçok yönetmenin dikkatini çekti ve bundan sonra pek çok harika çalışmaya katıldı.

Güzel ressam Rozgar Aksoy’u anlatırken gözlerin kahverengi saçların siyah olduğunu görürüz. Aksoy’un boyu 183 cm, ağırlığı 80 kg olduğu için ince ve atletik vücuda sahip Türk sanatçılardan biridir. Sanatçı Rüzgar Aksoy, özel hayatından pek bahsetmedi. Duygusal ilişkileriyle ilgili de herhangi bir açıklama yapmadı ve bu nedenle ne akraba ne de evli, Aksoy sanat ve oyunculuk dünyasında yeni olmasına rağmen, harika yeteneği ve rolleri oynamadaki büyük yeteneği ona birçok ödül kazandırdı. sağladığı bazı roller.

Kör Aşk dizisinde oyunculuğa başladı

Sanatçı Rüzgar Aksoy Kör Aşk dizisinde Tarık rolünü oynamış, bu eser romantik dramalardan biri olarak kabul edilmekte ve Kara Sevda dizisi yüksek bir izleyici kitlesi elde etmiş ve bu eser tercüme edilerek dünyanın tüm ülkelerinde yayınlanmıştır Bu dizi iki sezondan oluşuyor, ilki 35 bölümden oluşuyor.İkinci bölüm 39 bölümden oluşuyor ve bu çalışma 2015 Ekim ayının on beşinci gününde gösterildi.

Bu dizinin olayları Kamal ve Nihan etrafında dönüyor ve birbirlerini çok seviyorlar ama Kamal fakirdi, diğer yandan Nihan’ı seven ve onunla evlenmek isteyen zengin bir genç adam olan bir prens olduğunu görüyoruz, Bunun için Emir, bugün yazımızın yıldızı Tarık’ın yardımıyla Nihan’ın erkek kardeşi Amir’in Nihan’ın kardeşine suçlamasını uydurup babasına Nihan’la evlenmezse onu öldüreceğini söyleyen Tarık’ın yardımıyla bir kişiyi öldürür.

Oğlu Nihan, Kamal ile evlenmeyi reddeder ve kardeşini kurtarmaya çalışıncaya kadar Amir’le evlenmeyi kabul eder, Kamal çok üzülür ve bir şirkette mimar olarak çalışıncaya kadar yurt dışına çıkmaya karar verir.Bir gün bazı insanlar, Kamal’ın sahibini öldürmeye çalışır. Kamal’ın çalıştığı, ancak Kamal’ın hayatını kurtardığı şirket, sonra şirketin sahibi şirketin hisselerinin yarısını Kamal’a yazıyor ve Kamal bunu şiddetle reddetti, ancak işletme sahibi ısrar etti ve Kamal’ın seyahatinin üzerinden beş yıl geçtikten sonra karar verdi. tekrar memleketine dönmek için Nihan’dan intikam alacak.

Döndüğünde Nihan’a gider ve onu reddetmesinin ve bir prensle evliliğinin sebebini bulmaya çalışır, bu yüzden Nihan ona her şeyi anlatır ve Kamal onu kurtaracağına karar verir, ancak birkaç denemeden sonra uzağa gitmeye karar verirler. Nihan’ın erkek kardeşi Kemal’in kız kardeşi ile evli ve Amir’le bir ilişki yaşıyorlar ve bir aşk hikayesi yaşıyorlar, bu yüzden ona Kemal ve Nihan’ın nerede olduğunu anlatıyor ve Nihan’ı onunla dönmeye zorluyor, aksi takdirde Kamal’ı öldürecek. Nihan, Amir’le gider ama Nihan’ın hapishanede olan kardeşi dışında Nihan’ın kardeşi ve Amir’in karısının fotoğraflarını gönderen ve çığlık atıp çok öfkelenen, sonra büyük miktarda zehirden yiyen bir kişi vardır. Hastanede ölür, Kemal Nihan’ın kardeşinin hapsedildiği adamı öldüren kişinin kim olduğunu bulmaya çalışır ve sonunda kardeşi Tarık olduğunu anlar ve onu polise teslim eder ve çok üzülür. dizinin sonunda ise Amir ve Kamal’ın el bombası patlaması sonucu hayatını kaybettiği Nihan, Kamal’a çok üzülmüş ve böylece Kara Sevda dizisi sona ermiştir.

Rüzgar Aksoy Serisi

Atnali Farouh dizisinin bu çalışması 2007’den 2009’a kadar devam etti.
Adanalı dizisinde rol almış ve bu eser 2008 yılında olmuştur.
Türkan dizisi ve Haydar rolünde yer alan bu çalışma 2010 yılından 2011 yılına kadar devam etmiştir.
Annem uyurken dizisinde rol aldı ve bu eser 2012’de oldu.
2014 Ah Neriman (TV Dizisi)
Yunus Emre – Emiri Aşkın rolünde ve bu çalışma 2016’da yapıldı.
Kara Sevda dizisine katıldı ve Tarık rolünde rol aldı ve bu çalışma 2015 yılından itibaren 2017 yılına kadar devam etti.
Yüz Yüze dizisi Ender rolünde yer almış ve bu eser 2017 yılında olmuştur.
Koca Koca Yalanlar dizisine katıldı ve bu çalışma 2018 yılında oldu.
Bir Zamanlar Çukurova dizisi Bu eser 2019 yılındaydı.
Ramo dizisine katıldı ve bu çalışma 2020 yılındaydı.

Rüzgar Aksoy Filmleri

Keşif filmi Çanakkaliwi ve bu aksiyon 2018 idi.
Are You With Me filmine katıldı ve bu çalışma 2014 yılında yapıldı.
Film Karakolu Bu eylem 2011’di.
2014 yılında Ya Nermin filminde rol aldı.

Rüzgar Aksoy oynuyor

Maliyet oyunu ve 2017’de Victor olarak göründü.
2015’teki polis oyunu.
2011’de tiyatro sanatı.
Sadece bir haftalık oyun.